1 / 1
msi
111.111.111 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 15:20

Делчево / Делчево

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Лаптоп MSI GF65 Thin 10UE, 15.6", Full HD, Intel Core i5-10200H (2.4/4.1GHz, 8M), NVIDIA RTX 3060 6GB, 16 GB, 512 GB SSD - 9S7-16W212-023. tel. 078412355

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Kire
Потврден огласувач
078252778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам