1 / 3
YAMAHA 15
700 €
Цената е фиксна
800 €
21.03.2023 08:36

Гази Баба / Скопје

Prodavam motor za camec yamaha 15 ks so orginal yamaha rezervar kratka noga kompletno servisirana impeler ulje vo noga svekici
Motorot e 1997 god dvotakten i premnogu socuvan
Moze zamema za pomal motor od 3 do 10 konji

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
077555419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам