Се продава поволно
2 €
30.07.2022 10:33

Битола / Битола

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава обработливо земјиште кое се наоѓа во близина на градскиот полигон. До парцелата води асфалтен пат, вода од системот на стрежево. Можи да се користи за градинарство и овоштарство, изградба на викендица и поставување на фотоволтаици
100денари м2 КП бр 1104 дел 2 КО Крклино

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Томче
Потврден огласувач
070452647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам