1 / 2
Prodavam detsko stolce ,dubak i relaksator.
4.000 МКД
Цената не е фиксна
30.07.2022 12:39

Велес / Велес

Prodavam malku koristeni no zacuvani i ispravni detski
dubak,stolce za hranenje i relaksator na baterii za nisanje.
Koristeni se malku ama ispravni i zacuvani kako novi.
Kontakt 071/213173

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Veles korisnik
Потврден огласувач
071213173
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам