1 / 1
VELOSIPED GIANT
По Договор
14.01.2023 12:41

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Se prodava velosiped vo super sostojba uvezen od Germanija.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aaa
Потврден огласувач
047266224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам