1 / 4
VELOSIPED
По Договор
30.09.2022 14:37

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Se prodava velosiped vo super sostojba so shimano oprema uvezen od Germanija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aaa
Потврден огласувач
047266224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам