1 / 2
SOVRSENA NIVA OD SONISTATA
12 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.10.2022 19:00

Битола / Битола

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828
+38979397727вибер
БЕЗ ЈАВНИ ПРАШАЊА ! Директно на мобилен или во massage - Inbox
Квадратура: 2000 m² Тип на земјиште: Земјоделско
одлична нива со сите удобности
- Вода
-Струја
- Река
- Бунар
- Чист воздух планински
- Блиску до патот
- Мир и тишина со жубор од реката
- Цена 13 евра м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
072 71 28 28
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам