1 / 5
Prodavam Pijano Petrof socuvano
1 €
18.12.2022 20:05

Аеродром / Скопје

Prodavam Pijano Petrof dobro socuvano so dve predali.. malku upotrebuvano. Cena po dogovor.
Info na Tel:
070-399-036

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Bosko
Потврден огласувач
078400007
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам