1 / 2
PRODAVAM DRAJVERI 2 Inci
310 €
Цената е фиксна
26.09.2022 15:53

Чешиново / Кочани

PRODAVAM DRAJVERI
P Audio 100w 3 inci namotka 2inci horna mnogu jaki vo odlicna sostojba. Eden kosta nad 300evra. Dvata gi davam za 320evra. http://p-audio.co.uk/products/P-Audio_BM-D750_100W_2_inch_Throat_Compression_Driver.html

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
078351180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам