1 / 12
SE PRODAVA INVENTAR OD RESTORAN
По Договор
02.09.2022 16:35

Битола / Битола

Se prodava inventar od restoran, za podetalni informacii na 075/633-882

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава / Можна е замена од:

EURO KREATIVA INZINERING
Потврден огласувач
075633882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам