1 / 12
LAGER - LAGERI
1 МКД
30.07.2022 21:53

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM NOVI LAGERI:
ROMANIA 22320 CK - CENA 250 EVRA;
RUSKI 11 GP3 - 3626 K - USSR - CENA: 350 EVRA;
SWEDEN 23226 C - CENA 350 EVRA;
SKF H 2320 - 120 EVRA;
IKL JUGOSLAVIA 6018 90 X 140 X 24 - CENA 2500 DEN.
TIE STO SE NA SLIKITE.
TEL: 078 325 807

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
078325807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам