1 / 5
Se prodava masina za sienje BAGAT
150 €
Цената не е фиксна
12.02.2023 22:29

Кичево


Se prodava nekoristena masina za sienje BAGAT

Masinata raboti i na struja i mehanicki

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Мирсад
Потврден огласувач
070223548
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам