1 / 4
Бетон
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 18:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продажба на готов бетон со транспорт со и без пумпа .

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

NIKOLA
Потврден огласувач
070337107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам