1 / 5
25.4mm Tweeter Voice Silk Diaphragm 8 Ohm
200 МКД
Цената е фиксна
01.10.2022 21:14

Бутел / Скопје

*** Za informacii posle 15:00 casot na telefon ili Viber !!! ***
*** Za prakane po Kargo minimum 4 membrani cena 800 den. ***
Prodavam membrani za visokotonci ;
-- 25.4mm (1 inch ) Tweeter Voice Coil Silk Diaphragm 8 Ω
Brand: GHXAMP

2 membrana .... 400 den
4 membrani ..... 650 den
10 membrani .... 1600 den

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам