1 / 11
BETONSKI BAZI Dellovi i servis
1 €
08.11.2022 08:48

Брвеница / Тетово

Servis-Dellovi za BETONSKI BAZI
Spare Parts Concrete batching plant
Pjese kembimi Impiante Betoni
#mobilebatchingplants #mobileconcreteplants #mobil

Spare Parst Concrete Batching Plants
-Pneumatic valve
-Silo Flter
- Screw Conveyor
-Universal Inlet for Screw Conveyor
- Pneumatic Actuator for butterfly valve
- Hanger Bearing
- Flexible bellow
- Head Bearing etc.

0038971787148

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам