1 / 12
Ekstra renoviran stan vo Topansko pole
55.500 €
31.07.2022 11:09

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Спрат:

8 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Ш.Џ0012 * Се продава одличен комфорен стан на 8ми спрат со лифт. Комплетно реновиран со изолација од внатре - 3см стиропор мрежа и абрип. Комплет реновиран со нови ПВЦ врати, прозори, ролетни и блиндор врата.
Станот поседува две спални ( во двете спални има балкони ), дневна, кујна и купатило, шпајз и подрум.
Станот се наоѓа на мирна локација, во близина има школо, градинка.
✅ Цена: 55 500
☎️ Контакт: 075/306 675 Џејљан ☎️

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Euro Home Real Estate
Мирче Мацан бр.26
Потврден огласувач
075446654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам