1 / 1
TROSOBEN STAN DO EZERO
58.500 €
Денес 17:12

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

53 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1903

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Daljan

Stanot e blizu do ezero, perfektno izrenoviran, ima i golem dvor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
070580580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам