1 / 7
Stan 66m2 vo Topansko Pole
61.000 €
31.07.2022 11:20

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Ш.Џ0013 * Се продава стан од 66м2.
Станот е на 5ти спрат од 8спрата. Има лифт.
Станот располага со две спални соби, кујна со трепезарија, дневна и бања.
Има паркинг простор.
Станот се продава празен.
✅ Цена 61 000 евра.
☎️ Контакт број 075/306 675 Џејљан ☎️

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Euro Home Real Estate
Мирче Мацан бр.26
Потврден огласувач
075446654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам