1 / 1
GARSONJERA DO EZERO
26.000 €
27.11.2022 18:48

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

23 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1903

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Daljan

Garsonjerata e top izrenovirana so novo kupatilo i nova dograma. Gletovani zidovi, nova struja i voda, ubavi plocki na terasa i dvor pred nea i sirok parking.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
070580580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам