1 / 4
HARD DISK HDD 4TB WD Red SATA
55 €
Цената не е фиксна
16.08.2022 14:53

Тетово / Тетово

Prodavam Hard disk HDD 4.0 TB WD Brend SATA,
Vo odlicna sostojba, bez greski

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Metin
Потврден огласувач
070657051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам