1 / 11
Се издава стан во Центар на Охрид
40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.08.2022 22:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2011

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Јане Сандански 22б / 4

Издаваме стан во Охрид Центар, во близина на Комерцијална Банка, на 100 метра од Езеро. Станот има дневна, спална, ходник, купатило, мал балкон, сопствен паркинг.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Сандра
Потврден огласувач
071742757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам