1 / 2
KЛУБ МАСА - НОВА
По Договор
27.09.2022 18:28

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Се продава, нова, некористена клуб маса со димензии 75*40*50 см. со тркалца. За повеќе информации на тел. 076-678-967.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

****
Потврден огласувач
075351366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам