1 / 11
Se prodava kukja vo Gostivar
190.000 €
Цената е фиксна
31.07.2022 14:18

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

10

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2012

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Mara Ugrinova

Za poveke info zvonete

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejvid
Потврден огласувач
078333331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам