1 / 7
Шлеп служба - помош на пат 24/7 077626766
80 МКД
27.09.2022 13:41

Велес / Велес

📞077-626-766📱
🆘️Шлеп служба 24/7 Велес нуди🚧
-превоз на автомобили
-виљушкари
-земјоделска механизација
-габаритни работи

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Ado
Потврден огласувач
077626766
Испрати Е-маил до огласувачот

Шлеп служба - помош на пат 24/7 077626766

80 МКД

ALU BANDASI 18KI SO NOVI M+S GUMI

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам