1 / 6
Продавам КТМ
1 €
Цената е фиксна
29.11.2022 22:37

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

24 "

Велосипедот е во перфектна состојба

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070384888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам