1 / 4
Prodavam Microsoft SideWinder Joystick
350 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.11.2022 12:14

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Prodavam Microsoft SideWinder Joystick
Joystickot nema tragi na koristenje i e kako nov.
Vo vremeto cenata mu bila nad 50e
Cena 350 den.
Poveke info viber ili tell

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Џојстик / Волани

Се продава од:

F.M
Потврден огласувач
078202045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам