1 / 6
Inox Inoks Инокс Odzaci Oxhaci Оџаци
12.345 €
16.09.2022 23:54

Велес / Велес

Vrsime montaza i prodazba na inox odzaci
Odzacite se grcko proizvodstvo so EU sertifikat
Profesionalna montaza
Brza montaza
Ne kondenzira
Lesno za odrzuvanje
Nema potreba od oxhacar
Moze da se pomestuvaa
Dolg vek na traenje
Za povise informacii
Napomena: Vrsime montaza niz cela drzava
Tel:071598330
Viber/Whatsapp

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Besim
Потврден огласувач
071598330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам