1 / 1
Baram da cuvam staro lice
1 €
15.08.2022 13:12

Аеродром / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram da cuvam staro lice.Vo okolinata na Aerodrom, K.voda, Centar, Lisice.Prethodno iskustvo
Telefon za kontakt
075 745 746 Svetlana

Ne vrtete na brojot podole na Tatjana

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Tatjana
ul.710 1a 1/6
Потврден огласувач
071383561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам