1 / 8
TABLET - ARNOVA 10"
2.300 МКД
Цената е фиксна
2.400 МКД
07.12.2022 19:57

Карпош / Скопје

Марка:

Останато

Големина на екранот:

10" инчи

Tablet ARNOVA 10" tehnicki vo solidna sostojba, baterija drzi 1 do 1.5 saat, komplet vo kutija so site dodatoci.
Futrola so tastatuta - gratis.
Treba samo da se apdejtira softvro za nego za da funkcionira 100%.

тел./Viber: 075296469

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
075296469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам