1 / 10
BMW 320D 2007 E90
5.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 17:28

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW 320D 2007GOD 163KS SERVIS NAPRAVEN PROVERKA BILO KADE

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
071210153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам