1 / 3
Kosacka kosilka
1.000 МКД
31.07.2022 18:36

Струга / Струга

Kosacka za treva za delovi nekoj pat se palit nekoj pat ne a imam i eden motor za kosacka ispraven. Në e vo ista cena

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Hidrofor pumpa za voda

4500 МКД

Elektromotor trofazen

2000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам