1 / 4
MARANTZ SR-60 ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР
6.000 МКД
24.09.2022 12:58

Скопје Центар / Скопје

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ЗА ГРАМОФОН, ЦД, ВИДЕО, ДЕК, MD. СО СИНУСНА 2X60 ВАТИ НА 8ома. ЗА РИСИВЕРОТ ИМАМ ДАЛЕЧИНСКО.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
077595044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам