Се издава стан на приземје за деловни простории-канцеларии.
По Договор
31.07.2022 20:05

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

2

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1984

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul. Marsal Tito 79/2 Gevgelija

Се издава стан под закуп на центарот на градот на приземје. Погоден за деловни простории, две посевни канцеларии или здравстена амбуланта со посебен влез.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Киро
Потврден огласувач
071238176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам