1 / 5
Ducati Monster 620i
По Договор
21.10.2022 07:49

Охрид / Охрид

Марка:

Ducati

Вид:

Останато

Година:

2001

Модел:

monster

Километри:

40000

Se prodava ducati monster 620i 2001god vo solidna sostojba za poveke info na tel 077955545

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
077955545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам