1 / 2
LUSTER/LUSTERI LED ЛУСТЕР
599 МКД
09.01.2023 12:57

Битола / Битола

PRODAVAM 2 LUSTERI KAKO NOVI KORISTENI GODINA I NESTO, SO 3 SIJALICI
CENATA E ZA PARCE

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

OLI
Потврден огласувач
070395259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам