1 / 1
STRAFOVI ZA BANDAZI ШТРАФОВИ AUDI/VW
1.999 МКД
01.12.2022 19:55

Битола / Битола

Марка:

VW, Audi, Seat, Skoda

Должина:

од 50 mm - до 60 mm

PRODAVAM ITALJANSKI UKRASNI BEZBEDNOSNI STRAFOVI ZA BANDASI.
20PARCINJA SO 2 KLUCA
DOLZINA 52MM

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

OLI
Потврден огласувач
070395259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам