1 / 7
BMW 735i
6.500 €
23.09.2022 15:54

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

735

Година:

2003

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava bmw e65 735i v8 272ks benzin plin
Oprema:

Shiber
Zvezdeno nebo
Kozni sedista so elektronsko podesuvanje
Komandi na volan
Greaci na predni sedista
Navigacija
Tempomat
Naslon za raka napred/nazad
Bmw orginalen telefon
Avtomatsko zatemnuvanje na retrovizori
Zatemneti stakla so A-test
A-test plin
Prskalki na farovi
Parking senzori napred/nazad

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070355890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам