1 / 6
ОФСЕТ МАШИНА HEIDELBERG KOR ФОРМАТ 40X57Ccm ЕДНА БОЈА
225.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 21:21

Прилеп / Прилеп

Се продава Офсет машина за печатење HEIDELBERG KOR Формат - 40X57cm со алкохолно влажнење едно бојна во одлична работна состојба
можи да се проба во секое време
телефон за контакт 071 993 004 Игор Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071993004
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам