1 / 12
BRAVARSKI USLUGI OGRADI VRATI PARAVANI
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.08.2022 00:25

Кисела Вода / Скопје

Изработка и #монтажа на #декоративни #панели од перфориран лим сечен на #ЦНЦ плазма во разни шари по ваша желба. Совршен спој на елеганција, квалитет и сигурност по пристапни #цени. Идеални за надворешна и внатрешна примена кај стамбени и деловни објекти.
🟠Се од #челик, од #идеја до готов #производ.
📩plasmaartskopje@gmail.com
📲+389 78 230 411

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
078230411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам