1 / 5
Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB
700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.09.2022 09:58

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung ultra s21 black

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB
Silver
Dvo novi maski kompletna kutija
Telefonot e donesen od germanija
Pojakata verzija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Oglasuvach BT
Потврден огласувач
071380606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам