1 / 4
1000WATT ALPINE WOOFER
10.000 МКД
01.08.2022 07:22

Бутел / Скопје

Prodavam woofer:
1000WATT,
RMS power 300WATT,
MAGNAT 800WATT POJACALO,
bass reflex type,
Dimenzii:324×660 mm
Seushte ima garancija

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Музика & CD / Останато

Се продава од:

Tijana
Потврден огласувач
077567617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам