1 / 12
BMW 118d - 2011
8.900 €
14.09.2022 09:48

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Bmw 118d od 2011 god so 179 ilj km vo odlicna sostojba…
Voziloto e na Italianski tablici momentalno,no moze da se carini i na Mk…

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Lupo
WWW.AUTOLUPO.IT
Потврден огласувач
077855222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам