1 / 12
Ford S Max 2.0tdci 7 mesta - 2008
5.500 €
02.09.2022 07:38

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

S-Max

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Ford S max so 7 sedista, od 2008 god vi odlicna sostojba. Voziloto se naogja vo odlicna sostojba i e so site plateni davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto Lupo
WWW.AUTOLUPO.IT
Потврден огласувач
077855222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам