1 / 1
Polar mirage novv
По Договор
500 МКД
Денес 00:33

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava polar mirage tocakot e vozen samo 100 km Kako nov e kupen. E 700 evra se prodava Zà 500 extra fixna cena info 072 213 538

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
03030405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам