1 / 5
Aluminiumski bandasi za opel so 5 dupki 15`
6.000 МКД
04.03.2023 23:00

Охрид / Охрид

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

110

Број на дупки:

Со 5 дупки

Bandasite se vo dobra sostojba so site cetiri kapacina bez golemi ostetuvajna

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078234744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам