1 / 5
Ipad Mini 3, 64GB, WIFI + CELLULAR
3.500 МКД
Цената е фиксна
13.09.2022 12:25

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

8" инчи

Ipad mini 3, A1600 so 64GB memorija, ima wifi i Cellular ( moznost za sim kartica.
Smenet nov ekran vo Ledikom , fingerprint ne raboti i koga e na polnac zamrznuva ekran.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075379739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам