1 / 6
Mac Book Pro i7 oshteten display
380 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.09.2022 17:36

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Mac book pro retina mid 2015 so odlichna konfiguracija, desnata strana e oshtetena od displejot ima Edna crna linija I dole se. Pojavuva povremeno, moze da se kupi I 24"monitor so nego

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Kk
Потврден огласувач
078214969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам