1 / 7
Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba
849 €
850 €
30.09.2022 10:34

Кичево

Марка:

Suzuki

Модел:

Swift

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

75000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba kompletno ispravno bez maana. Registrirano cela godina do 14.09.2023 so dobri gumi. Napraven servis stegnato ispravno pali vozi. Cena 849

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Robert
Потврден огласувач
078713228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам