1 / 4
Se prodava
1 МКД
Цената не е фиксна
7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.09.2022 11:49

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A12

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava SAMSUNG Galaxy A12 odlicno socuvan.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Kuca
Потврден огласувач
070549356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам