1 / 8
Se prodava peugeot 307 1.6 hdi 7 sedista
1 €
25.09.2022 19:52

Охрид / Охрид

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava peugeot 307 1.6 hdi 7 sedista da kluca reg servis ful oprema klima ispravna panorama krov pali vozi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
071834460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам